سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه‌سازی سایت یا بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) درواقع مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و اصولی است که ‌سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه می‌کند و رتبه گوگل شما را بهبود می‌بخشد (شما را به صفحه اوّل گوگل می‌آورد). سئو سایت یعنی شما به گوگل بفهمانید که سایت شما خوب است و اگر کاربر کلیدواژه‌های مربوط به شما را جستجو کرد، این سایت شما باشد که در صفحه اوّل گوگل دیده شود. در بازار رقابتی امروز، سئو سایت می‌تواند برای کسب‌وکار شما یک برگ برنده محسوب شود.

با توجه به گسترش دسترسی به اینترنت، می توان گفت که بسیاری از مشتریان بالقوه شما در اینترنت در حال جستجو هستند و اگر شما در معرض دید آن‌ها قرار نگیرید، بی‌شک این مشتریان را از دست می‌دهید! اگر کسب‌وکار شما دارای یک ‌سایت یا فروشگاه آنلاین است، سئو و بهینه‌سازی سایت به شما کمک می‌کند رشد کنید، دیده شوید، درآمد بیشتری داشته باشید و به اهداف خود برسید.

مراحل انجام پروژه سئو با تیم توسعه نرم افزاری اٌکتاو

  • بررسی کلمات کلیدی هدفمند
  • آنالیز و تحلیل رقبا در کلمات کلیدی
  • بررسی ساختار و وضعیت فعلی سایت
  • طرح استراتژی اختصاصی و پیاده سازی آن
  • ارائه گزارش دوره ای از روند پیشرفت کار

 

تیم توسعه نرم افزاری اٌکتاو مجموعه‌ای از متخصصین حوزه سئو و بهینه‌سازی سایت در مشهد است. با داشتن دانش فنی، تخصص درزمینهٔ اساسی‌ترین ابزارهای گوگل و سابقه درخشان درزمینهٔ سئو سایت، تیم توسعه نرم افزاری اٌکتاو متعهد است که شمارا در گوگل بالانشین سازد. استفاده از خدمات سئو سایت تیم توسعه نرم افزاری اٌکتاو به شما کمک خواهد کرد از تمام پتانسیل های موجود در بازار به نفع خود استفاده کنید.

برای ثبت سفارش دریافت آنالیز رایگان سایت و مشاوره رایگان سئو همین حالا با کارشناسان تیم توسعه نرم افزاری اٌکتاو ارتباط برقرار کنید.

مشاوره رایگان

مشاوره با ما شما می توانید روی خدمات مشاوره ای تیم توسعه نرم افزاری اٌکتاو حساب کنید، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک ترین مسیر را برای کسب و کار هوشمند شما تدوین نماییم..

درخواست مشاوره رایگان